হোম পাওয়ার টুলস High Pressure Washer Water High Pressure Washer MC 2C-120/520 T
Cold Water High Pressure Washer C 110.7-6 X-TRA
Back to products
Water High Pressure Washer MC 4M-140/620
Water High Pressure Washer MC 2C-120/520 T
Power Input: 2.3 kw
Pump Pressure: 120 bar/ 12 MPa
Water Flow (Max.): 520 l/h
Dimension (L x W x H): 15.51 x 15.39 x 37.59 inch
Max. Inlet Temperature: 60ºC
Weight: 27 kg
Compare
Add to wishlist
ক্যাটাগরিসমূহ: High Pressure Washer, পাওয়ার টুলস
Share:
  • বর্ণনা
  • Shipping & Delivery
বর্ণনা
Power Input: 2.3 kw
Pump Pressure: 120 bar/ 12 MPa
Water Flow (Max.): 520 l/h