Home Power Tools High Pressure Washer Water High Pressure Washer MC 4M-140/620
Water High Pressure Washer MC 2C-120/520 T
Back to products
Cold Water Water High Pressure Washer Densin C-200E
Water High Pressure Washer MC 4M-140/620
Power Input: 2.9 kw
Pump Pressure: 140 bar/ 14 MPa
Water Flow (Max.): 620 l/h
Dimension (L x W x H): 15.03 x 15.03 x 40.03 inch
Max. Inlet Temperature: 60ºC
Weight: 39 kg
Compare
Add to wishlist
Categories: High Pressure Washer, Power Tools
Share:
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
Power Input: 2.9 kw
Pump Pressure: 140 bar/ 14 MPa
Water Flow (Max.): 620 l/h